W naszym urzędzie nadal trwa awaria państwowych systemów obsługujących m.in. dowody osobiste. Z przykrością informujemy, że w związku z tym nie przyjmujemy wniosków o wydanie dowodu osobistego.
Przypominamy jednak, że wnioski o wydanie dowodu można składać w dowolnym urzędzie gminy na terenie całego kraju, w tym również w sąsiednich gminach!
Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.